top of page

Sun, 17 Mar

|

Cairo

Pustynne Transformacje w Egipcie czyli oazy spokoju brzmiące ciszą.

Jeśli czujesz się przemęczony tempem codziennego życia. Jeśli twoja głowa i ciało odmawia współpracy ze sobą. Jeśli szukasz duchowego odpoczynku w jedności ze sobą. To zapraszam ciebie na wspólny warsztat podczas wyprawy przez egipskie pustynie. W brzmiącej tam ciszy szybciej powrócisz do spokoju.

Registration is closed
See other events
Pustynne Transformacje w Egipcie czyli oazy spokoju brzmiące ciszą.
Pustynne Transformacje w Egipcie czyli oazy spokoju brzmiące ciszą.

Time & Location

17 Mar 2024, 19:00 – 23 Mar 2024, 08:00

Cairo, Cairo, Cairo Governorate, Egypt

About the event

 Zapraszam ciebie na wspólny warsztat podczas wyprawy przez egipskie pustynie. Występują one pod trzema postaciami. Biała pustynia, gdzie piaskowe burze wyrzeźbiły fantazyjne stwory z wapiennych skał. Pustynia czarna wyglądająca jak dawne lądowisko obcych statków, po którym zostały tylko ślady opalonych, ciemnych kamieni. Kwarcowa pustynia, gdzie pośród piasków znajdujemy prawdziwe skupiska kwarców spalonych pustynnym słońcem. Niby różne ale wszystkie mają jedną wspólną cechę. Położone daleko od ludzkich siedlisk charakteryzują się niesamowitym brzmieniem tam ciszy. Nasz warsztat obejmuje sesje technik świadomego oddychania z wstawkami regresywnymi, aby wrócić do naturalnego kontaktu ze sobą. A w ciszy najszybciej i najgłębiej to poczujesz.Szczegółowe informacje można uzyskać drogą mailową : support@anakiestrzyn.com 

Czytaj Wiecej w PDF

Tickets

  • Pustynne Transformacje

    Bilet zaliczkowy 100 euro uprawniający do zapisu na warsztat w drodze Pustynne Transformacje w Egipcie w dn. 17.03.24- 23.03.24. Pozostała kwota 200 euro płatna na miejscu.

    €100.00
    +€2.50 service fee
    Sale ended

Total

€0.00

Share this event

bottom of page