top of page

Thu, 30 May

|

Międzywodzie

Przewodnik po Wewnętrznej Harmonii Breathwork Kody Emocji

Dołącz do nas na corocznym Warsztacie Osobistej Transformacji, który odbędzie się w magicznym lesie sosnowym, tuż nad brzegiem morza w urokliwej miejscowości Międzywodzie! Nowe czasy przynoszą inne wydarzenia i emocje.Ten warsztat pomoze Tobie zrozumieć, uwolnić się i świadomie zarządzać emocjami ⚡

Registration is closed
See other events
Przewodnik po Wewnętrznej Harmonii Breathwork Kody Emocji
Przewodnik po Wewnętrznej Harmonii Breathwork Kody Emocji

Time & Location

30 May 2024, 20:00 – 02 Jun 2024, 14:00

Międzywodzie, Turystyczna 1, 72-415 Międzywodzie, Poland

About the event

Nowe czasy przynoszą nowe emocje i wydarzenia. Stanowią one wyzwanie, ale nie musisz być wobec nich bezradny/a. W czasach szybkich i intensywnych zmian, potrzebujemy narzędzi, aby oczyścić toksyczne emocje i radzić sobie z nimi skutecznie. Ten warsztat właśnie to przynosi:

1. Odkrywanie siebie na poziomach podświadomych ( ciało i umysł ), poprzez bezpieczną pracę z oddechem i Kodami emocji.

2. Zrozumienie mechanizmów rządzących starym światem, jak i nowym światem, aby w pełni świadomie podążać ścieżką swojego, nowego, lepszego życia.

3. Nauczenie się technik oczyszczających, które pomagają szybko osiągać wewnętrzną równowagę w codziennych sytuacjach życia.

Czytaj więcej w PDF...

Tickets

  • Przewodnik po Harmonii

    Bilet zaliczkowy w wysokości 23 euro odpowiadający 100 zł uprawniający do rejestracji na Warsztat Przewodnik po Wewnętrznej Harmonii, który odbędzie się w dniach 30.05- 02.06.24 w Międzywodziu. Pozostałą kwotę za warsztat w wysokości 1.000 zł płatna na miescu przed warsztatem.

    €23.00
    +€0.58 service fee
    Sold Out

This event is sold out

Share this event

bottom of page